Марганецька громада продовжує долати наслідки ворожих обстрілів
опубліковано 19 березня 2026 року о 08:55

Марганецька громада продовжує долати наслідки ворожих обстрілів. Завдяки злагодженій співпраці з нашими постійними партнерами - Гуманітарною місією «Проліска» за підтримки УВКБ ООН, мешканці Марганця, Доброї Надії та Новокиївки, чиє майно постраждало від збройної агресії рф, отримали необхідну підтримку.

19 березня на базі комунального підприємства представниками "Проліски" було видано непродовольчі набори. Будівельні матеріали для екстреного ремонту пошкодженого житла отримали 20 домогосподарств. Непродовольчі товари першої потреби видано 19 домогосподарствам.
Окрім цього представники гуманітарної місії надавали постраждалим фахові консультації у сфері захисту та психологічну допомогу.
Висловлюємо щиру вдячність команді «Проліски» за небайдужість та постійну присутність поруч із нашими людьми у найважчі хвилини.
 Разом ми сильніші!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux