МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Дніпропетровська область
Проекти рішень виконкому
від 18 грудня 2024р. № 
Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Марганці
Опубліковано 18 грудня 2024



  

Виконавчий комітет Марганецької міської ради

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ



РІШЕННЯ


« » 2024 р. м. Марганець № ______

 

Про проведення конкурсу

з призначення управителя

багатоквартирних будинків

у місті Марганці

 

Розглянувши лист комунального підприємства «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» від 03.12.2024 року № 355/1, з метою забезпечення ефективного утримання багатоквартирних будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, відповідно до пункту 1 частини 1 статті 5, статті 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 712 «Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» від 13.06.2016 року № 150, керуючись підпунктом 1 пункту «а» та підпунктом 1 пункту «б» статті 30, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Марганецької міської ради,


ВИРІШИВ:


1. Провести до 21 лютого 2025 року конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

2. Затвердити порядок проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в місті Марганці згідно з додатком 1.

3. Затвердити положення про конкурсну комісію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в місті Марганці згідно з додатком 2.

3. Затвердити склад конкурсної комісії для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в місті Марганці згідно з додатком 3.

4. Визначити організатором конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків виконавчий комітет Марганецької міської ради.

5. Затвердити перелік багатоквартирних житлових будинків, співвласниками яких на час оголошення конкурсу не створені об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та не обрано управителя згідно з вимогами Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», та оголосити конкурс з призначення управителя.

6. Конкурсній комісії здійснити необхідні організаційні заходи з підготовки та проведення конкурсу.

7. Визначити заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Качка Андрія Івановича, уповноваженою особою з підписання від імені співвласників багатоквартирного будинку Договору з управителем, обраним за результатами конкурсу, про надання послуги з управління багатоквартирним будинком (по кожному багатоквартирному будинку).

8. Оголошення про проведення конкурсу оприлюднити на сайті Марганецької міської ради та в засобах масової інформації.

9. Координацію робіт по виконанню цього рішення покласти на начальника управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Марганецької міської ради Євдокимена Є.В., контроль – на заступника міського голови Качка А.І.




Міський голова Геннадій БОРОВИК

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Додаток 1

до рішення виконкому

від _____________ №______


Порядок проведення конкурсу з призначення

управителя багатоквартирних будинків в м. Марганці


1. Загальні положення

1. Конкурсна комісія з призначення управителя багатоквартирного будинку (далі – конкурсна комісія) є органом, утвореним виконавчим комітетом Марганецької міської ради.

2. Конкурсна комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про житлово комунальні послуги», наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» та цим положенням.

3. Основними завданнями конкурсної комісії є:

– забезпечення реалізації нормативних положень визначеної законодавством процедури проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку;

– підготовка, організація проведення конкурсу, розгляд заяв, оцінка конкурсних пропозицій та визначення переможців конкурсу.

4. До складу конкурсної комісії можуть входити представники профільних громадських об’єднань у сфері житлово-комунального господарства та органів самоорганізації населення (за згодою).

5. До складу конкурсної комісії не можуть входити учасники конкурсу, представники учасників конкурсу, члени сім’ї та близькі особи учасників конкурсу, члени сім’ї та близькі особи посадових осіб та власників корпоративних прав учасників – юридичних осіб.

6. Рішення про проведення конкурсу приймає виконавчий комітет міської ради.

7. Конкурсна комісія здійснює відбір суб’єктів господарювання з управління багатоквартирними будинками на основі конкурсу.

Для участі в конкурсі допускаються фізичні особи – підприємці або юридичні особи, які мають намір узяти участь у конкурсі та подали відповідну заяву організатору конкурсу.

До участі в конкурсі не допускаються фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які ліквідуються, визнані банкрутами, або установчі документи яких визнані недійсними в судовому порядку.

2. Підготовка конкурсу

1. Виконавчий комітет міської ради складає перелік будинків, у яких співвласниками не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та не обрано управителя багатоквартирним будинком, та оголошує щодо них конкурс з призначення управителя.

Із складеного переліку виконавчий комітет міської ради визначає об’єкти конкурсу.

2. Для проведення конкурсу конкурсна комісія готує конкурсну документацію, яка затверджується його виконавчим комітетом міської ради (додаток 4).

Конкурсна документація повинна містити:

1) найменування, місцезнаходження організатора конкурсу;

2) прізвище, посаду та номери контактних телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу;

3) перелік складових послуги з управління багатоквартирним будинком, наведених у додатку 1 до цього порядку;

4) вимоги щодо якості надання послуги (перелік робіт та періодичність їх надання) з посиланням на стандарти, нормативи, норми та правила;

5) перелік об’єктів конкурсу;

6) технічну характеристику кожного об’єкта конкурсу за показниками згідно з додатком 2 до цього положення;

7) критерії оцінки конкурсних пропозицій: ціна послуги, що включає відповідно до статті 12 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», зокрема, витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, винагороду управителю з розрахунку на 1 м кв. загальної площі багатоквартирного будинку; рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою; наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців); фінансова спроможність учасника конкурсу; наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства;

8) вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання;

9) методику оцінювання конкурсних пропозицій;

10) проект договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком;

11) порядок надання роз'яснень щодо змісту конкурсної документації;

12) дату огляду об’єктів конкурсу та доступу до них;

13) інформацію про: наявність та загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій; невиконані зобов’язання щодо проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі;

14) способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій;

15) місце, дату та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

3. Виконавчий комітет міської ради розміщує на офіційному веб-сайті міської ради оголошення про проведення конкурсу, яке має містити інформацію, передбачену підпунктами 1, 2, 7, 8, 12, 13 пункту 2 цього розділу, а також про способи і місце отримання конкурсної документації, розмір плати за участь у конкурсі (у разі її визначення організатором конкурсу).

4. Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу організатор конкурсу публікує в засобах масової інформації.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій не може бути менше тридцяти календарних днів з дати опублікування в друкованому засобі масової інформації інформаційного повідомлення про проведення конкурсу..

5. Організатор конкурсу може встановити плату за участь у конкурсі, яка не повинна перевищувати 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожний об’єкт конкурсу.

Плата за участь у конкурсі вноситься одноразово учасниками конкурсу на рахунок його організатора, використовується для покриття витрат, пов'язаних із підготовкою та проведенням конкурсу, та учасникам не повертається.

6. Конкурсна документація надається особисто або надсилається поштою виконавчим комітетом міської ради його учаснику протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заяви про участь у конкурсі, у якій зазначається спосіб надання конкурсної документації.

7. Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за десять календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз'ясненнями щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу, який зобов'язаний надіслати йому протягом трьох робочих днів з дня отримання звернення письмову відповідь, яку може оприлюднити на офіційному веб-сайті Марганецької міської ради.

8. При проведенні організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз'яснень щодо змісту конкурсної документації ведеться протокол, який надсилається протягом трьох робочих днів усім учасникам конкурсу.

10. Організатор конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що повідомляє протягом трьох робочих днів усіх учасників конкурсу, яким надіслано конкурсну документацію.

11. У разі несвоєчасного внесення змін до конкурсної документації або надання роз’яснень щодо її змісту організатор конкурсу повинен продовжити строк подання конкурсних пропозицій не менше ніж на сім календарних днів.

12. Організатор конкурсу, за необхідності, у визначений ним день та час може організувати огляд учасниками конкурсу об’єктів конкурсу.

3. Подання заяви та конкурсних пропозицій

1. Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають заяву, у якій зазначають:

– фізичні особи-підприємці – прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);

– юридичні особи – повне найменування, код за ЄДРПОУ.

До заяви додаються документи, які підтверджують наявність у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя - юридичної особи), або документи, що підтверджують проходження професійної атестації або наявність у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя - фізичної особи - підприємця).

2. Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо.

У разі якщо об’єктом конкурсу визначено групу будинків, розрахунок ціни учасник конкурсу подає у складі конкурсної пропозиції на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо.

Конкурсна пропозиція подається особисто, або через уповноважену належним чином особу, чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція нумерується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

3. Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу, які їх подали.

4. Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

5. Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією в окремому журналі обліку конкурсних пропозицій за формою згідно з додатком 3 до цього положення.

На запит учасника конкурсу конкурсна комісія протягом одного робочого дня з дня надходження запиту підтверджує надходження його конкурсної пропозиції із зазначенням дати та часу.

4. Розгляд заяв та оцінка конкурсних пропозицій

1. Відомості, зазначені у заяві учасника конкурсу, перевіряє організатор конкурсу після їх надходження у порядку, встановленому частиною сьомою статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Витяги з ЄДРПОУ організатором конкурсу долучаються до конкурсних пропозицій учасників конкурсу.

У разі якщо учасником конкурсу у заяві зазначено недостовірну інформацію чи її виявлено під час перевірки відомостей, зазначених у заяві, заява учасника конкурсу відхиляється, про що організатор конкурсу повідомляє його у триденний строк.

2. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями здійснюється на наступний день після закінчення строку їх подання на відкритому засіданні конкурсної комісії у час та в місці, що зазначені в оголошенні про проведення конкурсу, в присутності учасників конкурсу, що подали конкурсні пропозиції, або уповноважених ними осіб.

Відсутність учасника конкурсу або його уповноваженого представника під час процедури розкриття конкурсних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді або для відхилення його конкурсної пропозиції.

3. Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями конкурсна комісія перевіряє наявність чи відсутність усіх необхідних документів, передбачених конкурсною документацією, а також оголошує найменування (прізвище, ім’я, по батькові) та місцезнаходження кожного учасника конкурсу, ціну пропозиції щодо кожного багатоквартирного будинку, що входить до об’єкта конкурсу.

Усі відомості щодо розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями вносяться до протоколу засідання конкурсної комісії.

4. Під час розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія має право звернутися до учасників конкурсу за роз'ясненнями їх пропозицій.

5. За результатами розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія відхиляє їх за наявності таких підстав:

– конкурсна пропозиція не відповідає конкурсній документації;

– прийнято рішення про припинення юридичної особи – учасника конкурсу, підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця – учасника конкурсу або порушено провадження у справі про банкрутство щодо учасника конкурсу;

– встановлено факт подання учасником конкурсу недостовірної інформації, що впливає на прийняття рішення;

– учасником конкурсу порушено вимоги пункту 2 розділу 3 цього положення.

6. Конкурсні пропозиції, які не було відхилено з підстав, передбачених пунктом 5 цього розділу, оцінюються конкурсною комісією окремо щодо кожного об’єкта конкурсу.

Оцінювання конкурсних пропозицій здійснюється за бальною системою, що визначається організатором конкурсу, з урахуванням такого розподілу балів за критеріями оцінювання:

ціна послуги - до 35 балів;

рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою - до 15 балів;

наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців),- до 15 балів;

фінансова спроможність учасника конкурсу - до 15 балів;

наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства - до 20 балів.

За подані інші, крім передбачених конкурсною документацією, документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо), можуть додатково нараховуватися до 5 балів.

Основним критерієм під час оцінювання є найнижча ціна послуги, що становить 35 балів.

У разі якщо об’єкт конкурсу складається з групи будинків, оцінювання конкурсних пропозицій за критерієм «ціна послуги» здійснюється шляхом визначення середнього математичного значення кількості балів, визначених окремо за кожним багатоквартирним будинком. При цьому максимальна кількість балів під час оцінювання за кожним будинком не повинна перевищувати 35 балів.

7. Конкурс може бути визнаний таким, що не відбувся, у частині одного або декількох об’єктів конкурсу у разі:

– відсутності конкурсних пропозицій;

– відхилення усіх конкурсних пропозицій з підстав, передбачених пунктом 5 цього розділу.

8. У разі прийняття конкурсною комісією рішення про визнання конкурсу таким, що не відбувся, його організатор протягом трьох робочих днів із дня його прийняття письмово повідомляє про це всіх учасників конкурсу, що подали конкурсні пропозиції, оприлюднює таке рішення на своєму офіційному веб-сайті та протягом десяти календарних днів розміщує на офіційному веб- сайті міської ради оголошення про проведення конкурсу повторно і публікує у засобах масової інформації відповідне інформаційне повідомлення.

9. Усі рішення конкурсної комісії приймаються на засіданні у присутності не менш як половини її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів.

У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії.

Рішення конкурсної комісії оформлюється протоколом, який підписується усіма членами комісії, які брали участь у голосуванні.

5. Визначення переможця конкурсу та укладення договору

1. Переможцем конкурсу визначається його учасник, що набрав максимальну кількість балів щодо об’єкта конкурсу.

2. Рішення про результати проведення конкурсу приймається конкурсною комісією не пізніше десяти календарних днів з моменту розкриття конвертів із конкурсними пропозиціями відповідно до пункту 9 розділу 4 цього положення.

3. Переможець конкурсу за кожним об’єктом конкурсу оголошується на засіданні конкурсної комісії, на яке запрошуються усі учасники конкурсу або уповноважені ними особи.

4. У разі якщо у конкурсі взяв участь тільки один учасник і його пропозиція не була відхилена, він оголошується переможцем конкурсу.

5. Підписаний протокол засідання конкурсної комісії є підставою для прийняття виконавчим комітетом Марганецької міської ради, протягом п’яти календарних днів з моменту його підписання, рішення про призначення управителя.

6. Протягом п'яти календарних днів з дня прийняття виконавчим комітетом Марганецької міської ради рішення про призначення управителя з переможцем конкурсу укладається договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком. Договір про надання послуги за кожним багатоквартирним будинком, що входив в об’єкт конкурсу, строком на один рік від імені співвласників багатоквартирного будинку підписує уповноважена особа виконавчого комітету Марганецької міської ради, за рішенням якого призначається управитель. Інформація про управителя, з яким укладено договір про надання послуги, доводиться до відома співвласників багатоквартирного будинку шляхом розміщення на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та в кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), зокрема на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них, відповідного оголошення.

Оголошення має містити інформацію про повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) управителя, його контактні телефони, номер та дату укладення договору, ціну послуги.

7. У разі відмови переможця конкурсу від підписання договору про надання послуги або неукладення договору з його вини у строк, визначений пунктом 6 цього розділу положення, конкурсна комісія може визначити переможцем учасника, що набрав максимальне число балів за оцінюванням із числа інших поданих конкурсних пропозицій, або оголосити повторний конкурс.

Відповідне рішення конкурсної комісії оформлюється протоколом, витяг із якого підписується головою та секретарем конкурсної комісії і надсилається протягом трьох календарних днів усім учасникам конкурсу.

6. Розгляд спорів, що виникають у ході проведення конкурсу, розглядаються в установленому законодавством порядку.




Начальник управління

капітального будівництва, архітектури,

житлово - комунального господарства

та комунального майна

Марганецької міської ради Євген ЄВДОКИМЕНКО



Керуючий справами виконкому Тетяна ВЕЛИЧКО

Додаток 1 до

Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в м.Марганці


ПЕРЕЛІК

складових послуги з управління багатоквартирним будинком


1. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем:

- водопостачання;

- водовідведення;

- зливової каналізації;

- електропостачання;

- газопостачання.

2. Технічне обслуговування ліфтів.

3. Обслуговування систем диспетчеризації.

4. Обслуговування димових та вентиляційних каналів.

5. Технічне обслуговування систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).

6. Поточний ремонт конструктивних елементів, технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків), та іншого спільного майна багатоквартирного будинку.

7. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем:

- водопостачання;

- водовідведення;

- зливової каналізації;

- електропостачання;

- газопостачання.

8. Поточний ремонт систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).

9. Прибирання прибудинкової території.

10. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних).

11. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами.

12. Дератизація.

13. Дезінсекція.

14. Придбання електричної енергії для освітлення місць загального користування, живлення ліфтів та забезпечення функціонування іншого спільного майна багатоквартирного будинку.

 

 

Примітки:

1. Цей перелік сформовано відповідно до частини третьої статті 11 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27 липня 2018 року № 190 «Про затвердження Обов’язкового переліку робіт (послуг), витрати на які включаються до складу витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території».

2. Вартість робіт з підготовки житлового фонду до сезонної експлуатації враховується під час визначення вартості технічного обслуговування та поточного ремонту конструктивних елементів, інженерних мереж та систем, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розташовані на прибудинковій території.

3. Цей перелік є орієнтовним та таким, що забезпечує належний санітарно-гігієнічний, протипожежний, технічний стан будинку та прибудинкової території.

4. Зменшення чи розширення цього переліку можливе лише за об'єктивних умов експлуатації будинку, що залежать від його капітальності, рівня облаштування та благоустрою.





























Додаток 2 до

Порядку проведення конкурсу

з призначення управителя

багатоквартирних будинків

в м. Марганці

 

Технічна характеристика багатоквартирних будинків






































































































з/п

Місцезнаходження будинків

Кількість

Рік введення в експлуатацію будинку

Площа (м кв.)

Матеріали

Капітальний ремонт






































поверхів

квартир

нежитлових приміщень

під`їздів

ліфтів

загальна площа будинку

загальна площа квартир та нежитлових приміщень

покрівлі

горища

підвалу

сходових кліток

фундаменту

стін

покрівлі

оголовка димовентиляційного каналу

рік проведення

склад та характер робіт







































1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20














































































































































































































































































































































































































































Додаток 3 до

Порядку проведення

конкурсу з призначення

управителя багатоквартирних

будинків в м.Марганці



ЖУРНАЛ

обліку конкурсних пропозицій

Порядковий номер

Дата та час надходження конкурсної пропозиції

Найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу

Місцезнаходження учасника конкурсу

Контактний номер телефону учасника конкурсу

Примітка



















Додаток 4 до

Порядку проведення

конкурсу з призначення

управителя багатоквартирних

будинків в м.Марганці

 

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

для проведення конкурсу з визначення управителя 

багатоквартирними будинками на території міста Марганця

 

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

Виконавчий комітет Марганецької міської ради, 53407, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Марганець, вулиця Єдності, 29-А

 

2. Прізвище, посада та номер телефону особи, уповноваженої здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу

Раханська Олена Анатоліївна – начальник відділу житлово-комунального господарства управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та коммунального майна Марганецької міської ради, секретар конкурсної комісії, тел. +380635586229, e-mail: 04052181@mail.gov.ua.

Отримати конкурсну документацію в електроному або паперовому вигляді можна в управлінні капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Марганецької міської ради, за адресою: 53407, Дніпропетровська область, м. Марганець, вул.Єдності, 29-А, каб. № 2.

3. Перелік складових послуги з управління багатоквартирним будинком

3.1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку та прибудинкової території, в тому числі:

1. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем:

- водопостачання;

- водовідведення;

- зливової каналізації;

- електропостачання;

- газопостачання.

2. Технічне обслуговування ліфтів.

3. Обслуговування систем диспетчеризації.

4. Обслуговування димових та вентиляційних каналів.

5. Технічне обслуговування систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).

6. Поточний ремонт конструктивних елементів, технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків), та іншого спільного майна багатоквартирного будинку.

7. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем:

- водопостачання;

- водовідведення;

- зливової каналізації;

- електропостачання;

- газопостачання.

8. Поточний ремонт систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).

9. Прибирання прибудинкової території.

10. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних).

11. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами.

12. Дератизація.

13. Дезінсекція.

14. Придбання електричної енергії для освітлення місць загального користування, живлення ліфтів та забезпечення функціонування іншого спільного майна багатоквартирного будинку.

15. Винагорода управителю.

4. Вимоги щодо якості надання послуги та періодичності надання послуги

4.1. До учасників конкурсу висуваються вимоги згідно Закону України від 09.11.2017 № 2189-VІІІ «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 712 «Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком».

4.2. Періодичність надання послуг:

№ з/п

Найменування складових послуги з управління багатоквартирним будинком

Періодичність надання послуг

Строки надання послуг

1.Утримання спільного майна багатоквартирного будинку

та прибудинкової території

1)

Прибирання прибудинкової території

щоденно

протягом року

2)

Прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі

2 рази на рік

навесні, восени

3)

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, водовідведення, зливової каналізації

1 раз на 6 місяців

протягом року

4)

Дератизація

1 раз на рік

протягом року

5)

Дезінсекція

1 раз на рік

протягом року

6)

Обслуговування димових та вентиляційних каналів

димових каналів -

2 рази на рік;

вентиляційних каналів – 1 раз на рік

протягом року

7)

Технічне обслуговування мереж електропостачання та електрообладнання, а також інших внутрішньобудинкових

інженерних систем (у разі їх наявності)

1 раз на 6 місяців

протягом року

8)

Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної

для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами

за необхідності

у зимовий період

9)

Покіс карантинних трав

2 рази в рік

у літній період

10)

освітлення місць загального користування і підвалів.

щоденно

протягом року

2. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку

1)

Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, водовідведення та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків)

Згідно з планами ремонтних робіт

У випадку аварії – у строки, визначені наказом Державного комітету України з питань ЖКГ № 76 від 17.05.2005 р. (додаток 3 до п. 2.1.5)




2)

Поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, а також інших внутрішньо будинкових інженерних систем (у разі їх наявності)

За необхідності

У випадку аварії – у строки, визначені наказом Державного комітету України з питань ЖКГ № 76 від 17.05.2005 р. (додаток 3 до п. 2.1.5)




 

5. Технічна характеристика кожного об’єкта конкурсу.

Технічна характеристика кожного об’єкта конкурсу за показниками наведена у додатку 2 до конкурсної документації.

 

6. Критерії оцінки конкурсних пропозицій.

1

Ціна послуги, що включає витрати на утримання і проведення поточного ремонту спільного майна у багатоквартирному будинку та його прибудинкової території, оплату послуг стосовно спільного майна та винагороду управителеві з розрахунку на 1 кв.м. загальної площі об’єкта конкурсу

до 35 балів

(чим нижча ціна послуги тим більший бал)

2

Рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою

до 15 балів

3

Фінансова спроможність учасника конкурсу

до 15 балів

4

Наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців)

до 15 балів

5

Наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства

до 20 балів

За подані інші, крім передбачених конкурсною документацією, документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо), можуть додатково нараховуватися до 5 балів.

Основним критерієм під час оцінювання є найнижча ціна послуги, що становить 35 балів.

7. Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або завірені належним чином копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання

7.1. Для участі у конкурсі його учасники подають заяву, у якій зазначають:

- фізичні особи підприємці – прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);

- юридичні особи – повне найменування, код за ЄДРПОУ.

7.2. Перелік документів:

– витяг (виписка) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або копія свідоцтва про державну реєстрацію, засвідчена у встановленому порядку;

– копія довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, що підтверджує відкриття відповідних видів діяльності, засвідчена відповідно до законодавства;

– копія статуту або іншого установчого документа, засвідченого відповідно до законодавства;

– копія балансового звіту за останній звітній період;

– довідка з податкової інспекції про відсутність (наявність) заборгованості по обов’язкових платежах у бюджет, дійсна на час подання пропозицій;

– довідка довільної форми, що містить інформацію про технічний потенціал підприємства (кількість транспортних засобів, обладнання, приладдя, які перебувають на балансі або знаходяться у користуванні підприємства/підприємця, тощо);

– копії технічних паспортів на транспортні засоби, засвідчені в установленому порядку;

– довідка довільної форми, що містить інформацію про наявність персоналу, його кваліфікацію та досвід роботи, у тому числі стаж роботи в учасника конкурсу;

– розрахунок вартості надання послуги з управління на кожний багатоквартирний будинок. Ціна на послугу має складатися з витрат на утримання багатоквартирного будинку (утримання спільного майна та прибудинкової території), поточний ремонт спільного майна, оплату послуг стосовно спільного майна та винагороду управителеві з розрахунку на 1 кв.м. загальної площі (площі житлових та нежитлових приміщень) об’єкта конкурсу;

– копії документів, які підтверджують, що:

– Управитель – юридична особа – має у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)”;

– Управитель – фізична особа – підприємець – пройшов професійну атестацію або має у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)”;

– інші документи, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Документи подаються в оригіналі або належним чином засвідчених копіях.

7.3. Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо.

У разі якщо об’єктом конкурсу визначено групу будинків, розрахунок ціни учасник конкурсу подає у складі конкурсної пропозиції на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо.

7.4. Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

7.5. Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

7.6. Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу, які їх подали.

8Методика оцінювання конкурсних пропозицій.

Оцінювання конкурсних пропозицій здійснюється за бальною системою, що визначається організатором конкурсу, з урахуванням такого розподілу балів за критеріями оцінювання:

ціна послуги - до 35 балів;

рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою - до 15 балів;

наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців),- до 15 балів;

фінансова спроможність учасника конкурсу - до 15 балів;

наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства - до 20 балів.

За подані інші, крім передбачених конкурсною документацією, документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо), можуть додатково нараховуватися до 5 балів.

Основним критерієм під час оцінювання є найнижча ціна послуги, що становить 35 балів.

У разі якщо об’єкт конкурсу складається з групи будинків, оцінювання конкурсних пропозицій за критерієм «ціна послуги» здійснюється шляхом визначення середнього математичного значення кількості балів, визначених окремо за кожним багатоквартирним будинком. При цьому максимальна кількість балів під час оцінювання за кожним будинком не повинна перевищувати 35 балів.

9 Проєкт договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.

Договір укладається за формою відповідно до типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 712 «Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком».

10. Порядок надання роз'яснень щодо змісту конкурсної документації.

10.1. Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за 10 календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз'ясненнями щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу, який зобов'язаний надіслати йому протягом 3 робочих днів з дня отримання звернення письмову відповідь.

10.2. При проведенні організатором конкурсу зборів учасників конкурсу з метою надання їм роз'яснень щодо змісту конкурсної документації ведеться протокол, який надсилається протягом 3 робочих днів усім учасникам конкурсу.

11. Дата огляду об’єктів конкурсу та доступ до них.

Доступ до об’єктів конкурсу та їх огляд проводитиметься з «01» січня 2025 року з 10.00 до 15.00 години (за необхідністю).

12. Наявність та загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Станом на 30.11.2024 року загальна сума заборгованості складає 4646872,80 грн.

13. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

13.1. Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

13.2. Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсу за адресою: 53407, Дніпропетровська область, Нікопольський район, м. Марганець, вул.Єдності, 29-А, каб. № 2.

13.3. Кінцевий строк подачі документів: до 09.00 год. 19.02.2025 р. (Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій не може бути менший ніж 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу.)

14 Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

Виконавчий комітет Марганецької міської ради, 53407, Дніпропетровська область, Нікопольський район, м. Марганець, вул. Єдності, буд. 29 а, Малий зал, 20 лютого 2025 року о 09-00 годин.

15. Перелік об’єктів конкурсу.

Місцезнаходження будинку

№ з/п

АДРЕСА

№ будинку

1

Х квартал

2

2

Кленова

3

3

Кленова

11

4

Кленова

17

5

Кленова

131

6

Соборна

4

7

Соборна

7

8

Соборна

8

9

Соборна

11

10

Соборна

13

11

Східний квартал

1

12

Східний квартал

2

13

Східний квартал

3

14

Східний квартал

3-А

15

Східний квартал

12

16

Палацова

2

17

Палацова

4

18

Дніпровська

3

19

Дніпровська

5

20

Дніпровська

13

21

Дніпровська

15

22

Дніпровська

17

23

Дніпровська

19

24

Дніпровська

21

25

Дніпровська

23

26

Дніпровська

25

27

Київська

141

28

Київська

159

29

Поетична

2

30

Поетична

3

31

Поетична

4

32

Поетична

6

33

Поетична

8

34

Поетична

10

35

Поетична

12

36

Поетична

14

37

Поетична

16

38

Поетична

18

39

Поетична

20

40

Перспективна

14

41

Проєктна

5

42

Садова

3

43

Садова

14

44

Садова

16

45

Садова

22

46

Садова

24

47

Садова

26

48

Садова

28

49

Північний квартал

15

50

Північний квартал

16

51

Північний квартал

17

52

Північний квартал

18

53

Північний квартал

20

54

Єдності

7

55

Єдності

47

56

Єдності

51

57

Єдності

57

58

Єдності

59

59

Єдності

61

60

Єдності

63

61

Єдності

64

62

Єдності

65

63

Єдності

72

64

Єдності

85

65

Єдності

90

66

Сонячний квартал

9

67

Сонячний квартал

11

68

Щербини

9

69

Щербини

13

70

Щербини

15

71

Південний квартал

16

13. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

13.1. Місце: 53407, Дніпропетровська область, Нікопольський район, м. Марганець, вул. Єдності, 29-А, малий зал виконавчого комітету Марганецької міської ради, І поверх.

13.2. Дата: 20.02.2025 р.

13.3. Час: 10-00 год.





















Додаток 5 до

Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в м.Марганці


ДОГОВІР
про надання послуги з управління
багатоквартирним будинком

_____________________________ ___ ___________ 20________ р.

(найменування населеного пункту)

____________________________________________________________________

(найменування юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця) (далі - управитель) в особі ________________________________________________________,

(прізвище, ім’я та по батькові представника (для юридичної особи)

що діє на підставі ________________________, з однієї сторони, та

(найменування документа)

співвласники багатоквартирного будинку за адресою _______________________

(повна адреса багатоквартирного будинку)

(далі - співвласник) в особі ______________________________________________

(прізвище, ім’я та по батькові співвласника або співвласників,

уповноважених зборами співвласників багатоквартирного будинку, або посада, прізвище, ім’я та по батькові особи, уповноваженої статутом об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, уповноважена особа виконавчого органу відповідної місцевої ради, за рішенням якого призначається управитель)

що діє на підставі ______________________________________, з іншої сторони,

(найменування документа)

(далі - сторони), уклали цей договір про таке.

Предмет договору

1. Управитель зобов’язується надавати співвласникам послугу з управління багатоквартирним будинком (далі - послуга з управління), що розташований за адресою __________________ (далі - будинок), а співвласники зобов’язуються оплачувати управителю послугу з управління згідно з вимогами законодавства та умовами цього договору.

2. Список співвласників і площа квартир та приміщень, що перебувають у їх власності, станом на дату укладення договору, зазначаються у додатку 1 до договору, що є невід’ємною його частиною.

Загальні відомості про будинок зазначаються у додатку 2 до договору і є невід’ємною його частиною.

3. Послуга з управління полягає у забезпеченні управителем належних умов проживання і задоволення господарсько-побутових потреб мешканців будинку шляхом утримання і ремонту спільного майна будинку та його прибудинкової території.

Послуга з управління включає:

забезпечення утримання спільного майна багатоквартирного будинку, зокрема прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, якщо земельна ділянка, на якій розташований багатоквартирний будинок, а також належні до нього будівлі, споруди та прибудинкова територія, згідно з відомостями про таку земельну ділянку, що містяться у Державному земельному кадастрі, знаходиться у власності або користуванні співвласників багатоквартирного будинку відповідно до вимог законодавства, виконання санітарно-технічних робіт, обслуговування внутрішньобудинкових систем (крім обслуговування внутрішньобудинкових систем, що використовуються для надання відповідної комунальної послуги у разі укладення індивідуальних договорів з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання такої послуги, за умовами яких обслуговування таких систем здійснюється виконавцем), утримання ліфтів тощо;

купівлю електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку;

поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку;

інші додаткові послуги, які можуть бути замовлені співвласниками.

Послуга з управління надається відповідно до вимог до якості згідно з додатком 4 до цього договору, що є його невід’ємною частиною.

4. Технічна документація на будинок передається управителю згідно з актом приймання-передачі технічної документації відповідно до додатка 3 до цього договору ____________________________________________________ (інформація про особу (попередній управитель будинку чи особа, уповноважена співвласниками або об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку), що передає технічну документацію) не пізніше, ніж протягом _____ днів з дня, наступного за днем набрання чинності цим договором.

Права та обов’язки сторін

5. Кожен із співвласників має право:

одержувати від управителя своєчасно та належної якості послугу з управління згідно із законодавством та умовами цього договору;

без додаткової оплати одержувати від управителя інформацію про ціну послуги з управління, загальну вартість місячного платежу, структуру ціни, норми споживання та порядок її надання, а також про її споживчі властивості;

у порядку та з періодичністю, визначеними договором, та/або на вимогу співвласника інформувати його про фактичні витрати та виконані (надані) роботи (послуги) з утримання і ремонту спільного майна багатоквартирного будинку та його прибудинкової території;

на відшкодування збитків, завданих його майну, шкоди, заподіяної його життю або здоров’ю внаслідок неналежного надання або ненадання послуги з управління та незаконного проникнення управителем в належне йому житло (інший об’єкт нерухомого майна);

на усунення управителем протягом строку, встановленого договором або законодавством, виявлених недоліків у наданні послуги з управління;

на зменшення у встановленому законодавством порядку розміру плати за послугу з управління у разі їх ненадання, надання не в повному обсязі або неналежної якості;

отримувати від управителя штраф у розмірі, визначеному цим договором, за перевищення нормативних строків проведення аварійно-відновних робіт;

на перевірку кількості та якості послуги з управління у встановленому законодавством порядку;

складати та підписувати акти-претензії у зв’язку з порушенням порядку надання послуги з управління, зміною її споживчих властивостей та перевищенням строків проведення аварійно-відновних робіт;

без додаткової оплати отримувати інформацію про проведені управителем нарахування співвласнику плати за послугу з управління (з розподілом за періодами та видами нарахувань) та отримані від нього платежі;

одержувати відповідно до законодавства пільги та субсидії на оплату послуги з управління;

інші права, що передбачені законодавством або прямо випливають із цього договору.

6. Кожен із співвласників зобов’язаний:

своєчасно вживати заходів до усунення виявлених неполадок, пов’язаних з отриманням послуги з управління, що виникли з його вини;

власним коштом проводити ремонт та заміну санітарно-технічних приладів і пристроїв, обладнання, іншого спільного майна, пошкодженого з його вини, яка доведена в установленому законом порядку;

оплачувати управителеві надані послуги з управління в порядку, за ціною та у строки, встановлені цим договором;

дотримуватися правил безпеки, зокрема пожежної та газової, санітарних норм;

допускати у своє житло (інший об’єкт нерухомого майна) управителя або його представників у порядку, визначеному законом і цим договором, для ліквідації та відвернення аварій, усунення неполадок, що виникли у санітарно-технічному та інженерному обладнанні, його встановлення і заміни, проведення технічних і профілактичних оглядів;

дотримуватися вимог житлового та містобудівного законодавства під час проведення ремонту чи реконструкції житла (іншого об’єкта нерухомого майна), не допускати порушення законних прав та інтересів інших співвласників та/або учасників відносин у сфері житлово-комунальних послуг з управління;

забезпечити своєчасну підготовку об’єктів, що перебувають у його власності, до експлуатації в осінньо-зимовий період;

у разі несвоєчасного здійснення платежів за послугу з управління сплачувати пеню в розмірі, встановленому цим договором;

інформувати управителя про зміну власника житла (іншого об’єкта нерухомого майна) та фактичну кількість осіб, які постійно проживають у житлі, у випадках та порядку, передбачених цим договором;

негайно повідомляти управителю про виявлені несправності спільного майна будинку;

протягом місяця з дня припинення дії цього договору здійснити остаточні розрахунки за отриману послугу з управління.

7. Управитель має право:

вимагати від співвласників оплату наданої послуги з управління в порядку, за ціною та у строки, встановлені цим договором;

вимагати від співвласника дотримання вимог правил експлуатації жилих приміщень та прибудинкової території, санітарно-гігієнічних правил і правил пожежної безпеки, інших нормативно-правових актів у сфері комунальних послуг;

вимагати від співвласника своєчасного проведення робіт з усунення виявлених неполадок, пов’язаних з експлуатацією спільного майна, що виникли з вини співвласника, або відшкодування вартості таких робіт;

отримувати компенсацію за надані відповідно до закону окремим категоріям громадян пільги та нараховані субсидії з оплати послуг з управління;

отримувати інформацію від співвласників про зміну власника житла (іншого об’єкта нерухомого майна) та фактичну кількість осіб, які постійно проживають у житлі, у випадках та порядку, передбачених договором управління;

за рішенням співвласників багатоквартирного будинку надавати в оренду, встановлювати сервітут щодо спільного майна багатоквартирного будинку;

доступу до приміщень, будинків і споруд для ліквідації аварій, усунення неполадок, що виникли у санітарно-технічному та інженерному обладнанні, його встановлення і заміни, проведення технічних і профілактичних оглядів у порядку, визначеному законодавством та цим договором;

вести претензійно-позовну роботу у разі виникнення заборгованості за надану послугу з управління в порядку і строки, встановлені законом та/або договором;

у випадках та порядку, передбачених договором, припинити/зупинити надання послуги з управління або оплати не в повному обсязі;

за письмовою заявою співвласника діяти від імені та інтересах співвласника як представник у відносинах з виконавцями комунальних послуг. У такому випадку застосовуються положення Цивільного кодексу України про доручення.

8. Управитель зобов’язаний:

забезпечувати належне утримання спільного майна багатоквартирного будинку та прибудинкової території відповідно до нормативних вимог і цього договору, від власного імені укладати з підрядниками необхідні договори про виконання окремих робіт та послуг;

надавати співвласникам без додаткової оплати інформацію про ціну послуги з управління, загальну вартість місячного платежу, структуру ціни, норми споживання та порядок надання послуги з управління, а також про її споживчі властивості;

у порядку та з періодичністю, визначеними договором, та/або на вимогу співвласника інформувати його про фактичні витрати та виконані (надані) роботи (послуги) з утримання і ремонту спільного майна багатоквартирного будинку та його прибудинкової території;

від імені та за рахунок співвласників багатоквартирного будинку вживати заходів для забезпечення захисту спільного майна багатоквартирного будинку від протиправних посягань та стягнення з осіб, винних у знищенні, пошкодженні або викраденні спільного майна, відшкодування завданих збитків;

своєчасно проводити підготовку будинку до експлуатації в осінньо-зимовий період;

розглядати в порядку та строки, визначені законом та цим договором, претензії та скарги співвласників;

своєчасно та власним коштом проводити роботи з усунення виявлених неполадок, пов’язаних з отриманням співвласниками послуги з управління, що виникли з його вини;

вести і зберігати технічну та іншу встановлену законом та цим договором документацію будинку;

інформувати співвласників багатоквартирного будинку про необхідність капітального ремонту (заміни) спільного майна багатоквартирного будинку;

у разі прийняття співвласниками відповідного рішення від імені, в інтересах та за рахунок співвласників укладати договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку з оператором газорозподільної системи або іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт;

надсилати протягом п’яти робочих днів відповідним виконавцям отримані скарги споживачів щодо надання комунальних послуг, якщо питання, порушені в таких скаргах, стосуються обов’язків виконавців послуг (робіт);

укласти з виконавцем послуги з постачання електричної енергії договір про постачання електричної енергії для освітлення місць загального користування, живлення ліфтів та забезпечення функціонування іншого спільного майна багатоквартирного будинку, забезпечувати виконання умов цього договору та контроль якості цієї послуги;

за рішенням співвласників багатоквартирного будинку та в межах виділених ними коштів організовувати виконання та виступати замовником робіт з капітального ремонту (заміни) спільного майна багатоквартирного будинку;

вести окремий облік доходів і витрат за будинком та надавати співвласникам відповідну інформацію у порядку, визначеному пунктами 15 та 18 цього договору;

протягом одного місяця після підписання цього договору (змін, доповнень до нього) видати під розписку або надіслати рекомендованим листом кожному співвласникові завірену підписом управителя і печаткою (за наявності) копію цього договору (змін, доповнень до нього);

звітувати щороку перед співвласниками про виконання кошторису витрат та подавати кошторис витрат на поточний рік споживачам на погодження;

письмово повідомляти протягом десяти днів співвласникам про зміну власної адреси, реквізитів для сплати коштів за послугу з управління;

не пізніше дня припинення дії цього договору здійснити остаточні нарахування плати за послугу з управління, перерахунок плати в разі її ненадання, надання не в повному обсязі або неналежної якості, якщо такий перерахунок не було здійснено раніше відповідно до вимог, визначених законодавством.

9. Управитель має інші права та обов’язки, що передбачені законом або прямо випливають з цього договору.

Ціна та порядок оплати послуги з управління

10. Ціна послуги з управління становить ______ гривень (в тому числі податок на додану вартість, якщо управитель є його платником) на місяць за 1 кв. метр загальної площі житлового або нежитлового приміщення у будинку та включає:

витрати на утримання будинку та прибудинкової території і поточний ремонт спільного майна будинку в розмірі ____ гривень відповідно до кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території (далі - кошторис витрат), що міститься у додатку 5 до цього договору;

винагороду управителю в розмірі ______ гривень на місяць.

11. Плата за послугу з управління нараховується щомісяця управителем та вноситься кожним співвласником не пізніше ______ числа місяця, наступного за розрахунковим.

За бажанням співвласника оплата послуги з управління може здійснюватися шляхом внесення авансових платежів.

12. Управитель щороку не пізніше ніж за два місяці до закінчення строку дії цього договору звітує перед співвласниками про виконання кошторису витрат відповідно до пункту 15 цього договору та подає співвласникам на погодження новий кошторис витрат.

Новий кошторис витрат погоджується співвласниками шляхом прийняття відповідного рішення у порядку, встановленому законом, з подальшим внесенням змін до цього договору. У випадку, якщо новий кошторис витрат співвласниками не погоджено, продовжує діяти раніше погоджений кошторис витрат.

Порядок доступу управителя до приміщень будинку

13. Управитель має право доступу до всіх приміщень загального користування будинку, а також належних до нього будівель і споруд, крім тих, що перебувають у власності окремих співвласників.

14. Кожен співвласник зобов’язаний у встановленому законом порядку забезпечити доступ управителя або його представника за наявності в них відповідних посвідчень до свого житла, іншого об’єкта нерухомого майна для:

ліквідації та запобігання аваріям - цілодобово;

усунення неполадок, що виникли у санітарно-технічному та інженерному обладнанні, його встановлення і заміни, проведення технічних і профілактичних оглядів в робочі дні з ____ до ____ години.

Управитель або його представник може перебувати тільки в тих приміщеннях, в яких розташоване обладнання, перевірка, ремонт або огляд якого проводиться.

Порядок взаємного інформування сторін

15. Інформацію, пов’язану з виконанням цього договору, управитель доводить до відома співвласників шляхом розміщення відповідних інформаційних матеріалів на: _________________________________.

Під час розміщення інформаційних матеріалів управитель враховує вимоги законодавства про захист персональних даних.

16. Кожен із співвласників повідомляє управителю інформацію, пов’язану з виконанням цього договору, в один з таких способів на власний вибір, якщо інше не передбачено окремими положеннями цього договору або законодавством, а саме шляхом:

усного звернення до управителя або його представника на особистому прийомі чи по телефону;

письмового звернення (особистого звернення, надсилання поштового відправлення);

електронного звернення на офіційну електронну адресу управителя.

17. Повідомлення щодо рішень співвласників, прийнятих відповідно до законодавства, подаються особисто або надсилаються рекомендованим листом управителю уповноваженою особою співвласників, якщо інше не передбачено окремими положеннями цього договору або законодавством.

18. Інформація про фактичні витрати відповідно до кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території надається окремо на вимогу співвласника у такій спосіб: ___________________________.

Відповідальність сторін

19. Управитель несе відповідальність:

за невиконання та/або неналежне виконання умов цього договору;

за шкоду, заподіяну спільному майну, правам та законним інтересам співвласників внаслідок невиконання або неналежного виконання управителем своїх обов’язків;

за шкоду, заподіяну третім особам внаслідок невиконання або неналежного виконання ним своїх обов’язків.

20. У разі ненадання, надання неналежної якості послуги з управління кожен співвласник має право викликати управителя для перевірки її якості.

За результатами перевірки якості послуги з управління складається акт-претензія, який підписується співвласником та управителем.

Управитель (його представник) зобов’язаний прибути на виклик співвласника не пізніше ніж протягом однієї доби з моменту отримання повідомлення співвласника.

Акт-претензія складається управителем (його представником) та співвласником і повинен містити інформацію про ненадання чи надання неналежної якості послуги з управління із зазначенням причини, дату (строк) її ненадання чи надання неналежної якості, а також іншу інформацію, що характеризує її ненадання чи надання неналежної якості.

У разі неприбуття управителя (його представника) в установлений договором строк або необґрунтованої відмови підписати акт-претензію такий акт підписується співвласником, а також не менш як двома іншими співвласниками, які проживають (розташовані) у сусідніх приміщеннях, і надсилається управителю рекомендованим листом.

Управитель протягом п’яти робочих днів вирішує питання щодо задоволення вимог, викладених в акті-претензії, зокрема шляхом здійснення перерахунку вартості послуги, або видає (надсилає) співвласникові обґрунтовану письмову відмову в задоволенні його претензії. У разі ненадання управителем відповіді в установлений строк претензії співвласника вважаються визнаними управителем.

21. Перерахунок розміру плати за послугу з управління за період її ненадання, надання не в повному обсязі або неналежної якості здійснюється управителем.

У разі коли ненадання, надання не в повному обсязі або неналежної якості послуги з управління стосувалося інших співвласників, крім того, який звернувся до управителя для складення і підписання акта-претензії, управитель здійснює такий перерахунок для всіх співвласників, яких стосувалося таке ненадання, надання не в повному обсязі або неналежної якості послуги з управління.

22. Управитель зобов’язаний самостійно здійснити перерахунок вартості послуги з управління за весь період її ненадання, надання неналежної якості, а також сплатити кожному співвласнику неустойку: штраф або пеню у розмірі _____ відсотка суми здійсненого перерахунку вартості послуги у такому порядку _____________________________________________________________________.

23. За перевищення нормативних строків проведення аварійно-відновних робіт управитель сплачує кожному співвласнику штраф у розмірі ____ відсотків щомісячної плати за послугу з управління за кожну добу перевищення нормативних строків проведення аварійно-відновних робіт управителем.

24. За несвоєчасне та/або не в повному обсязі внесення плати за послугу з управління співвласники сплачують управителю пеню в розмірі ______ відсотка суми простроченого платежу, яка нараховується за кожний день прострочення, але не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. При цьому загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу.

Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку внесення плати за послугу з управління відповідно до пункту 11 цього договору.

Пеня не нараховується за умови наявності заборгованості держави за надані населенню пільги та житлові субсидії та/або наявності у співвласника заборгованості з оплати праці, підтвердженої належним чином.

Порядок та умови внесення змін до договору

25. Внесення змін до умов цього договору здійснюється шляхом укладення сторонами додаткової угоди, якщо інше не передбачено цим договором.

26. У разі відчуження житлового та/або нежитлового приміщення у будинку згідно з додатком 1 до цього договору всі права та обов’язки попереднього власника за цим договором набуває новий власник такого житлового та/або нежитлового приміщення. Новий співвласник повинен поінформувати управителя про відповідну зміну у письмовому вигляді протягом семи днів з дня, наступного за днем набуття права власності на житлове та/або нежитлове приміщення у будинку.

27. У разі зміни організаційно-правової форми, найменування та/або інших реквізитів однієї із сторін договору - юридичної особи остання письмово повідомляє іншій стороні у семиденний строк з дати настання змін у письмовому вигляді.

Форс-мажорні обставини

28. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або часткове невиконання зобов’язань за цим договором, якщо це невиконання є наслідком форс-мажорних обставин (обставини непереборної сили).

29. Під форс-мажорними обставинами розуміються обставини, які виникли в результаті непередбачених сторонами подій надзвичайного характеру, що включають пожежі, землетруси, повені, зсуви, інші стихійні лиха, вибухи, війну або військові дії, страйк, блокаду, пошкодження мереж сторонніми юридичними чи фізичними особами тощо. Доказом настання форс-мажорних обставин є документ Торгово-промислової палати України або іншого компетентного органу.

Строк дії, порядок і умови продовження дії та розірвання договору

30. Цей договір набирає чинності з ___ _____________ 20___ р. та укладається строком на один рік.

31. Якщо за один місяць до закінчення строку дії цього договору жодна із сторін не повідомить письмово іншій стороні про відмову від цього договору, він вважається продовженим на один рік.

32. Дія цього договору припиняється:

у разі закінчення строку, на який його укладено, якщо одна із сторін повідомила про відмову від договору відповідно до пункту 31 цього договору;

достроково за згодою сторін або за рішенням суду в разі невиконання управителем та/або співвласниками вимог цього договору;

у разі смерті фізичної особи - підприємця, який є управителем;

у разі прийняття рішення про ліквідацію управителя або визнання його банкрутом;

в інших випадках, передбачених законом.

33. Якщо протягом строку дії цього договору співвласники приймають рішення про зміну форми управління будинком або про обрання іншого управителя, цей договір достроково припиняється через два місяці з дати отримання управителем повідомлення від співвласників (уповноваженої ними особи) про таке рішення.

Цей пункт включається до договору у випадку укладення договору уповноваженою особою органу місцевого самоврядування (виконавчого органу відповідної місцевої ради), за рішенням якого призначено управителя на конкурсних засадах відповідно до Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”.

34. Припинення дії цього договору не звільняє сторони від виконання обов’язків, які на час такого припинення залишилися невиконаними, якщо інше не випливає з підстав припинення цього договору або не погоджене сторонами.

35. У разі припинення дії договору не пізніше дня, що настає за днем припинення дії договору, управитель передає новому управителю багатоквартирного будинку чи особі, уповноваженій співвласниками або об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку:

наявну технічну документацію на такий будинок;

інформацію про виконані роботи з технічного обслуговування і ремонту конструктивних елементів багатоквартирного будинку та інженерних систем за строк дії договору, але не більше трьох останніх років;

інформацію про виникнення аварійних ситуацій і технічних несправностей у розрізі конструктивних елементів та інженерних систем за строк дії договору, але не більше трьох останніх років;

дані бухгалтерського обліку доходів та витрат на утримання багатоквартирного будинку за строк дії договору, але не більше трьох останніх років;

майно, передане управителю будинку за рішенням співвласників.

Прикінцеві положення

36. Сторони надають одна одній свою згоду на використання та обробку своїх персональних даних, в тому числі на надання їх третій особі, виключно для здійснення повноважень та дій, що необхідні для реалізації прав та виконання обов’язків, передбачених цим договором, відповідно до вимог Закону України “Про захист персональних даних” та інших актів законодавства.

37. Цей договір складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу. Один примірник цього договору зберігається в управителя, другий - у ____________________________________________________________.

(прізвище, ім’я та по батькові співвласника або співвласників, уповноважених зборами співвласників багатоквартирного будинку, або посада, прізвище, ім’я та по батькові особи, уповноваженої статутом об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, уповноваженої особи виконавчого органу відповідної місцевої ради, за рішенням якого призначається управитель)

38. Спори та розбіжності, що можуть виникнути під час надання послуги з управління, якщо вони не будуть узгоджені шляхом переговорів між сторонами, вирішуються в судовому порядку.

39. Цей договір має додатки, що є невід’ємною його частиною:

додаток 1 “Список співвласників і площа квартир та приміщень, що перебувають у їх власності”;

додаток 2 “Загальні відомості про будинок”;

додаток 3 “Акт приймання-передачі технічної документації на будинок”;

додаток 4 “Вимоги до якості послуги з управління будинком”;

додаток 5 “Кошторис витрат на утримання будинку та прибудинкової території”.

Інші умови

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Від управителя


Від співвласників

_________ __________________

(підпис) (ініціали та прізвище)

МП (за наявності)



_________ __________________

(підпис) (ініціали та прізвище)

Довідкові відомості/контакти управителя:

Телефон _______________, адреса електронної пошти __________________

Сайт ____________________________________________________________

Диспетчерська/аварійна служба _____________________________________

(телефон, адреса електронної пошти (за наявності)

Бухгалтерія _______________________________________________________

(телефон, адреса електронної пошти (за наявності)

Головний інженер _________________________________________________

(телефон, адреса електронної пошти (за наявності)

Керівник _________________________________________________________

(телефон, адреса електронної пошти (за наявності)



Додаток 1

до Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком


СПИСОК
співвласників і площа квартир та приміщень,
що перебувають у їх власності


Поряд-ковий номер

Номер квартири/ нежитлового приміщення

Загальна площа квартири/
нежитлового приміщення

Прізвище, ім’я,

по батькові співвласника

Примітки


ПІДПИСИ:

Від управителя


Від співвласників

_________ __________________

(підпис) (ініціали та прізвище)


МП (за наявності)


_________ __________________

(підпис) (ініціали та прізвище)

Додаток 2

до Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ
про будинок

Об’єкт: багатоквартирний житловий будинок, що розташований за адресою: _____________________________________________________________________

1. Загальні відомості:

рік введення в експлуатацію - _____________

матеріал - _____________________________

матеріал покрівлі - _______________________

кількість поверхів - ______________________

кількість під’їздів - ______________________

кількість квартир - _______________________

кількість нежитлових приміщень - __________

кількість ліфтів - ____ штук (в тому числі ______ - пасажирських, _____ - вантажопасажирських)

кількість ліфтів, підключених до диспетчерських систем - _____ штук

кількість номерних знаків/аншлагів _________ штук

кількість сміттєкамер - ________ штук

2. Відомості про площу об’єкта:

загальна площа будинку (житлові та нежитлові приміщення) - ________ кв. метрів, у тому числі:

- загальна площа квартир у будинку - _________ кв. метрів

- загальна площа нежитлових приміщень у будинку - _____ кв. метрів

3. Загальна площа допоміжних приміщень (у тому числі місць загального користування) ____________ кв. метрів, у тому числі:

площа підвалів - _____________ кв. метрів

площа горищ - ______________ кв. метрів

площа сходових кліток, вестибюлів - ________ кв. метрів

площа колясочних, комор, тощо - _______ кв. метрів

площа сміттєкамер - _____________ кв. метрів

площа шахт і машинних відділень ліфтів - _________ кв. метрів

площа інших технічних приміщень (зазначити які) - _____ кв. метрів

Площа покрівлі - _____________ кв. метрів

4. Об’єкт облаштований:

1) постачанням холодної води:

централізованим _____________

автономним/індивідуальним ______ з довжиною внутрішньобудинкової мережі __________ погонних метрів

технічне обладнання (кількість насосів тощо) __________

2) постачанням гарячої води:

централізованим гарячим водопостачанням _______________

автономним/індивідуальним гарячим водопостачанням ___ з довжиною внутрішньобудинкової мережі __________ погонних метрів

наявність та тип водопідігрівача (бойлера) ________________________

технічним обладнанням (кількість насосів тощо) ___________________

3) опаленням:

централізованим опаленням _____________________________________

автономним/індивідуальним теплопостачанням ____________________

з довжиною внутрішньобудинкової мережі _________ погонних метрів

технічним обладнанням (бойлери тощо) _______________ штук

кількість елеваторних вузлів - ______________________ штук

індивідуальним тепловим пунктом - _____________________________

4) водовідведенням (каналізацією) з довжиною внутрішньобудинкової мережі __________ погонних метрів

5) зливовою каналізацією: ______________________________________

зовнішня/внутрішня

довжина мережі _____________ погонних метрів

6) загальнобудинковим приладом обліку тепла (кількість теплолічильників та тип) - ________________________________________

балансова належність приладу обліку тепла ______________________

7) загальнобудинковим приладом обліку води (кількість водолічильників та тип) - _________________________________________

балансова належність приладу обліку води _______________________

8) системою електропостачання з довжиною внутрішньобудинкової мережі _________ погонних метрів, в тому числі:

кількість щитових - _________ штук

кількість поповерхових електрощитів - _____________ штук

кількість світильників освітлення - ________________ штук

кількість приладів обліку електричної енергії (лічильників) _____ штук

тип приладів обліку електричної енергії (лічильників) ______________

балансова належність приладів обліку електричної енергії (лічильників) ___

9) системою газопостачання ___________________________________

наявність загальнобудинкового приладу обліку ___________ штук

10) сміттєпроводами _______________ одиниць з довжиною стовбурів ______ погонних метрів

11) замково-переговорним пристроєм (домофоном) __________ під’їздів

12) системою протипожежної автоматики та димовидаленням ________

13) димовими та вентиляційними каналами:

кількість димових каналів ____ штук, вентиляційних _____ штук

протяжність димових каналів ________ погонних метрів, вентиляційних _____ погонних метрів

кількість оголовків димових каналів ____ штук, вентиляційних ___ штук

5. Благоустрій прибудинкової території:

1) площа прибудинкової території (для прибирання) - ___ кв. метрів, в тому числі:

площа з удосконаленим покриттям - ____________ кв. метрів;

площа без покриття - ___________ кв. метрів

площа газонів/клумб - ____________ кв. метрів

2) елементи зовнішнього упорядження:

дитячий майданчик __________ штук

спортивний майданчик __________ штук

інше ______________

3) інше за наявності: _________________________

ПІДПИСИ:


Від управителя


Від співвласників

_________ __________________

(підпис) (ініціали та прізвище)


МП (за наявності)


_________ __________________

(підпис) (ініціали та прізвище)


Додаток 3

до Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком

АКТ
приймання передачі технічної документації на будинок

____________________________________________

(адреса будинку)

 

Поряд-ковий номер

Найменування документа

Відмітка про наявність (відсутність) документа










Дата _____ _____________ 20__ року



ПЕРЕДАВ:

ПРИЙНЯВ:

______________________________________

(повне найменування,

______________________________________

код згідно з ЄДРПОУ)

________________________________________

(повне найменування,

________________________________________

код згідно з ЄДРПОУ)

__________ ___________________

(підпис) (прізвище, ініціали)

__________ _________________

(підпис) (прізвище, ініціали)

МП (у разі наявності)

МП (у разі наявності)


Уповноважена особа від співвласників:

____________ ______________________________

(підпис) (прізвище, ініціали)

_____________________________________________

(інформація про документ, яким дано повноваження)

Додаток 4

до Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком

ВИМОГИ
до якості послуги з управління будинком


Поряд- ковий номер

Назва роботи (послуги)

Періодичність виконання (надання) робіт (послуг) з утримання будинку та прибудинкової території

Інші вимоги до якості


1. Утримання будинку та прибудинкової території










2. Поточний ремонт спільного майна будинку









ПІДПИСИ:

Від управителя


Від співвласників




_________ __________________

(підпис) (ініціали та прізвище)

МП (за наявності)


_________ ____________________

(підпис) (ініціали та прізвище)



Додаток 5

до Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком

КОШТОРИС
витрат на утримання будинку та прибудинкової території

______________________________________________________________
(адреса будинку)

Поряд-ковий номер

Складова витрат на утримання будинку та прибудинкової території та поточний ремонт спільного майна будинку (далі - витрати)

Річна сума складової витрат (гривень)

Місячна сума витрат у розрахунку на 1 кв. метр загальної площі житлових та нежитлових приміщень у будинку

1.

Обов’язковий перелік робіт (послуг)







2.

Інші роботи (послуги), понад обов’язковий перелік







3.

Загальна сума витрат (без урахування податку на додану вартість)



4.

Загальна сума витрат
(з урахування податку
на додану вартість)



ПІДПИСИ:

Від управителя


Від співвласників




_________ _____________________

(підпис) (ініціали та прізвище)

МП (за наявності)


_________ _____________________

(підпис) (ініціали та прізвище)






Додаток 2

до рішення виконкому

від _____________ №______


 

ПОЛОЖЕННЯ 

про конкурсну комісію для проведення конкурсу 

з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Марганця 


І. Загальні положення 

 

1. Положення про конкурсну комісію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Марганця (далі - Положення) розроблено відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 №150 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку».

2. Положення визначає порядок створення та організацію діяльності конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Марганця (далі - конкурсна комісія) та процедуру проведення конкурсу.

3. Організатором конкурсу є виконавчий комітет Марганецької міської ради.

4. Конкурсна комісія – це тимчасово діючий колегіальний орган, що утворюється для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території міста Марганця та забезпечення конкуренції, справедливості, неупередженості, послідовності та високого професійного рівня в підготовці і проведенні конкурсів відповідно до вимог чинного законодавства України.

5. Основними принципами діяльності комісії є:

  • законність;
  • колегіальність;
  • повнота розгляду конкурсних пропозицій відповідно до встановлених умов конкурсу;
  • обґрунтованість прийнятих рішень;
  • рівність усіх претендентів перед комісією;
  • професійність членів комісії.

 

ІІ. Склад і порядок утворення комісії

 

1. До складу конкурсної комісії входять особи, визначені організатором конкурсу.

2. Головою конкурсної комісії призначається представник організатора конкурсу – заступник міського голови.

3. До складу конкурсної комісії не можуть входити учасники конкурсу, представники учасників конкурсу, члени сім’ї та близькі особи учасників конкурсу, члени сім’ї та близькі особи посадових осіб та власників корпоративних прав учасників - юридичних осіб, інші особи, визначені законодавством.

4. Склад конкурсної комісії та дане Положення затверджується рішенням виконавчого комітету Марганецької міської ради.

 

ІІІ. Порядок проведення конкурсу

 

1.Конкурсна комісія в межах наданих повноважень:

1.1. Проводить підготовку та проведення конкурсу. Для проведення конкурсу конкурсна комісія готує конкурсну документацію, яка затверджується його організатором.

1.2. Проводить реєстрацію конкурсних пропозицій.

1.3. Розглядає і оцінює конкурсні пропозиції.

1.4. Визначає переможця конкурсу та проводить укладення договору про надання послуги з управління багатоквартирними будинками. Відповідне рішення конкурсної комісії оформляється протоколом.

 

IV. Організація роботи комісії

 

1. Конкурсна комісія приступає до роботи з моменту затвердження виконавчим комітетом Марганецької міської ради її складу та Положення про неї.

2. Всі зміни до складу конкурсної комісії вносяться відповідними рішеннями виконавчого комітету Марганецької міської ради.

3. Керує діяльністю конкурсної комісії і організовує її роботу Голова комісії. Голова комісії в межах наданої компетенції:

- скликає засідання комісії;

- головує на засіданнях комісії;

- дає розпорядження та доручення, обов’язкові для членів комісії;

- дає доручення спеціалістам, які залучені до роботи комісії;

- організовує підготовку матеріалів на розгляд комісії;

- представляє комісію у відносинах з установами та організаціями.

4. У разі відсутності голови комісії його повноваження виконує заступник голови конкурсної комісії.

5. Секретар комісії:

- несе відповідальність за підготовку матеріалів для розгляду комісії та правильність ведення протоколів засідань комісії;

- оповіщає всіх членів комісії про заплановані засідання за три робочі дні до дати їх проведення;

- забезпечує виконання доручень Голови комісії.

6. Члени комісії зобов’язані брати участь у діяльності комісії, виконувати розпорядження і доручення Голови комісії.

7. Кожен член комісії має один голос у прийнятті рішень. За умови рівної кількості голосів з певного питання голос Голови комісії є вирішальним.

8. Засідання комісії є правомочним за умовами участі в ньому більше половини її складу.

9. Всі рішення комісії приймаються шляхом відкритого голосування, результати якого заносяться до відповідного протоколу.

10. Рішення конкурсної комісії оформляється протоколом, який підписується усіма членами комісії, які брали участь у голосуванні.





Начальник управління

капітального будівництва, архітектури,

житлово - комунального господарства

та комунального майна

Марганецької міської ради Євген ЄВДОКИМЕНКО




Керуючий справами виконкому                                            Тетяна ВЕЛИЧКО































Додаток 3

до рішення виконкому

від _____________ №______

Склад

конкурсної комісії для проведення конкурсу з призначення управителя

багатоквартирних будинків в місті Марганці


Качко Андрій Іванович заступник міського голови,

голова конкурсної комісії

Євдокименко Євген Вікторович начальник управління капітального

будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та коммунального майна Марганецької міської ради,

заступник голови конкурсної комісії

Раханська Олена Анатоліївна начальник відділу житлово-комунального господарства управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та коммунального майна Марганецької міської ради,

секретар конкурсної комісії

Члени комісії:

Вітько Едуард Юрійович начальник юридичного відділу


Мальцева Юлія Леонідівна спеціаліст І категорії відділу з питань торгівлі підприємництва та захисту прав споживачів;

Білоножко Анжеліка Петрівна начальник відділу правового забезпечення, ведення обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та комунального майна управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та коммунального майна Марганецької міської ради;

Пугачев Віктор Борисович управитель ОСББ (ФОП)(за згодою)


Начальник управління

капітального будівництва, архітектури,

житлово - комунального господарства

та комунального майна

Марганецької міської ради Євген ЄВДОКИМЕНКО


Керуючий справами виконкому                                            Тетяна ВЕЛИЧКО
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux