У місті Дніпро відбувся регіональний етап (перше коло) змагань «Ліга акТИвні» - подія, що об’єднала активну молодь, спортивний азарт та справжній командний дух. Це лише перший етап змагань, але вже зараз він подарував учасникам багато емоцій, нового досвіду та нових знайомств.
Учасники змагалися у сучасних і динамічних видах спорту:
доджбол
регбі-5
флорбол
панна-футбол
Марганецьку громаду на змаганнях представили дві команди:
Underground
Незламні бджоли
За підтримки міського голови Геннадія Боровика для команд було організовано транспорт, що дозволило комфортно та безпечно доставити дітей до місця проведення змагань і назад, аби вони могли гідно представити Марганецьку громаду на регіональному рівні.
Варто відзначити, що тренери у стислі терміни та в непростих умовах зробили максимум, щоб підготувати дітей до цих змагань. Завдяки їхній роботі команди змогли спробувати себе у нових видах спорту, відчути справжній командний дух та отримати новий спортивний досвід.
Маленькі спортсмени - велика гордість Марганця. Бажаємо нашим командам успіху у наступних етапах змагань!