Попри воєнне лихоліття ви залишаєтесь берегинями родинного вогнища і зігріваєте своєю ніжністю та підтримкою.
Ви заслуговуєте на найкращі слова та найсвітліші побажання миру і добра.
З нагоди свята весни, у Марганецькій центральній міській лікарні, щиро вітали жінок нашої громади. Творчі колективи міста, підготували чудову театралізовану програму, і подарували безліч позитивних, пам'ятних емоцій, які наповнили душі та серця особливо весняним настроєм.
Захід був організований відділом молоді, культури та спорту Марганецької міської ради та клубом "Дніпро" у співпраці зі "Школою мистецтв".
Нехай лагідна жіноча посмішка, стане сильнішою за ворожі атаки, і обов'язково подарує надію на мирний день завтрашній.