12 березня у Центральній міській бібліотеці відбувся культурно-освітній захід під назвою «Шевченківські березини».
Подію організували відділ культури, молоді та спорту Марганецької міської ради, клуб «Дніпро», Марганецька школа мистецтв та Центральна публічна бібліотека.
У заході взяли участь творчі колективи Марганецької школи мистецтв і клубу «Дніпро», артисти театру «Феєрія» під керівництвом Віолети Комлевої, поети літературного об’єднання «Віра», учні театрального відділення школи мистецтв під керівництвом Валентини Гармаш, а також вокальний ансамбль «Срібні джерела».
Під час заходу лунали вірші Тараса Шевченка - проникливі, сильні, ті, що дивують, підтримують і назавжди закарбовуються в серцях і душах.
Лунала й українська пісня - така ж широка та неосяжна, як наші степи і синє небо над Україною.
Історична роль поета у боротьбі за свободу, гідність та національну свідомість українців є беззаперечною. Важко переоцінити значення творчості Кобзаря, який глибоко відчував душу українського народу.
Часи змінюються, але поезія Тараса Шевченка продовжує надихати, дивувати і нагадувати нам про силу слова, що здатне єднати покоління.